122 846
74 623
188 801
607 807

T 137 "Off. sak" III 5 kr blå - par, prima postfrisk

Annonse nr: 3723412

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(112)

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00

Slutter26.09.2022 21:35:41
Annonse vist42 ganger

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)