126 899
86 014
105 302
336 275

BERLIN - MICHEL 19 SE BILDE (501)

Annonse nr: 3723847

SE BILDE....... SELGES "as is"

Lagt til i beskrivelsen   26.12.2021 20:26:43
JEG GJØR OPPMERKSOM PÅ AT DETTE MERKET IKKE ER EKTE, OG AT DET SÅLEDES MÅ ANSEES FOR Å VÆRE "LUKEFYLL"

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet22.12.2021 09:11:07
Sluttet26.12.2021 22:09:00
Solgt forkr 410,00
410

Annonse vist90 ganger
Annonse nr: 3723847
Høyeste Budgiver julemann (1761)  Se budgivers karakterbok
julemannkr 410,0026.12.2021 22:05:04
Essi63kr 385,00 (Autobud)26.12.2021 21:20:27
prik-10kr 360,0026.12.2021 21:20:27
Essi63kr 335,0026.12.2021 20:38:25
julemannkr 320,00 (Autobud)26.12.2021 20:38:25
julemannkr 260,0026.12.2021 20:24:31
prik-10kr 235,0026.12.2021 20:14:17
julemannkr 210,00 (Autobud)26.12.2021 13:49:37
Soggebergetkr 206,0026.12.2021 13:49:37
julemannkr 166,0025.12.2021 14:06:50
Soggebergetkr 155,00 (Autobud)25.12.2021 14:06:50
Soggebergetkr 126,00 (Autobud)25.12.2021 12:34:16
Mikkie 53kr 106,0025.12.2021 12:34:16
Soggebergetkr 95,00 (Autobud)24.12.2021 23:34:10
Mikkie 53kr 85,0024.12.2021 23:34:10
Soggebergetkr 57,00 (Autobud)24.12.2021 21:03:09
Mikkie 53kr 52,0024.12.2021 21:03:09
Soggebergetkr 12,0022.12.2021 20:29:31
NORSTAMPSkr 10,0022.12.2021 10:28:33
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10722)