104 831
64 208
157 614
505 235

T 283 25 ø - prima postfrisk

Annonse nr: 3730671

Ingen hengselrester, gummibakside i behold..

Se mine øvrige annonser, mange fine objekter. Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(76)

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00

Slutter02.09.2022 23:20:32
Annonse vist26 ganger
Referanse nr/#76

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)