127 395
86 024
106 202
340 353

NORGE 005 LOT m/komplette serier og miniark postfrisk/s

Annonse nr: 3752697
NORGE 005 LOT m/komplette serier og miniark postfrisk/stemplet

NORGE 005 LOT m/komplette serier og miniark postfrisk/stemplet. Jeg sender objektet som A-post + kr. 1,00 for konvolutt/emballasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.01.2022 22:20:41
Sluttet31.01.2022 22:20:41
Solgt forkr 1,00

Annonse nr: 3752697
Høyeste Budgiver svbern (8024)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 1,0031.01.2022 19:52:02
Selger:  teiander

Medlem siden: 31.08.2003
Sted: Hamar
Karakterer (447)