126 763
108 661
348 554

2stk 4 - Blokker. Barmen - Elberfeld. (1896) **

Annonse nr: 3753008
1896
1896

Tyskland /Keiserrike.

Postfrisk.

2 local Courier.

(Den reelle verdien er ca 40 £)

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
100
Startet10.01.2022 20:42:49
Sluttet17.01.2022 20:37:00
Solgt forkr 100,00
100

Annonse vist33 ganger
Referanse nr/#P. 10.nr 129
Annonse nr: 3753008
Høyeste Budgiver NORSTAMPS (10991)  Se budgivers karakterbok
NORSTAMPSkr 100,0010.01.2022 23:51:16

Karakterer (4145)