126 652
86 250
106 914
342 932

AFA : 141. Gamle bondegårder. (1987) ** 4 - Blokk.

Annonse nr: 3753557
1987
1987

Færøyene.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 50,00
50

Karakterer (4144)