126 821
108 682
348 682

Pose med 441gram. Frimerker. (Norge /Verden)

Annonse nr: 3755560
441gram frimerker.

Norge /Verden.

Postfrisk, Stemplet, ubrukt.

Dette er kunn løse merker, ikke klipp.

Har en eske jeg har pleid å tømme rester fra album o. L oppi. Så her er det litt av hvert.

Men tviler på om du finner veldig sjeldne merker, da hadde nok jeg funnet dem. Hehe.

Neida, jeg vet det ligger helt ok merker oppi. Ta sjansen vel🙈

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
50
Startet12.01.2022 09:06:57
Sluttet19.01.2022 08:57:00
Solgt forkr 50,00
50

Annonse vist31 ganger
Referanse nr/#Skap med album.
Annonse nr: 3755560
Høyeste Budgiver Windy70 (58)  Se budgivers karakterbok
Windy70kr 50,0018.01.2022 22:16:18

Karakterer (4145)