126 926
108 775
348 882

SAFE DUAL M/LOMMER 1855-1983. I 2 BIND.(PENE ALBUM)

Annonse nr: 3756996
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

2 PENE FORTRYKKSALBUM MED LOMMER.EN DEL MERKER 1909-1983.STEMPLET UNDER MED HENGSLE OG POSTFRISK I LOMMER.GODT BESATT POSTFRISKE FRA 1960-1983.(Pålydende ca.500kr)

BILDER AV DET BESTE PÅ PLANSJE,3 NEDERSTE LINJER POSTFRISK**

SENDES SOM NORGESPAKKE.

Objektets tilstand
kr 132,00
Utropspriskr 1,00
Startet12.01.2022 21:40:29
Sluttet30.01.2022 21:45:00
Solgt forkr 675,00
675

Annonse vist102 ganger
Annonse nr: 3756996
Høyeste Budgiver Tegneseriesamleren (205)  Se budgivers karakterbok
Tegneseriesamlerenkr 675,00 (Autobud)30.01.2022 20:55:49
Soggebergetkr 625,0030.01.2022 20:55:49
Tegneseriesamlerenkr 575,00 (Autobud)30.01.2022 15:30:23
Soggebergetkr 525,0030.01.2022 15:30:23
Tegneseriesamlerenkr 450,0014.01.2022 15:59:52
Soggebergetkr 425,00 (Autobud)14.01.2022 15:59:16
Tegneseriesamlerenkr 400,0014.01.2022 15:59:16
Soggebergetkr 11,0014.01.2022 09:02:48
Neseguttenkr 10,00 (Autobud)14.01.2022 09:02:48
Neseguttenkr 1,0013.01.2022 17:48:12
Selger:  halvka67

Medlem siden: 02.03.2014
Sted: Notodden
Karakterer (23082)