125 123
86 601
110 062
352 710

3stk.postfrisk + 3stk. Stemplet. (1951/52)

Annonse nr: 3758896
1951 - 52
1951 - 52

Norge.

Tj :68 - 74 minus Tj 69.

Objektets tilstand
Salgspriskr 28,50
28,5
Referanse nr/#Black Album

Karakterer (4147)