125 794
86 615
110 209
353 390

AFA :19. Fiskefartøyer. (1977) **

Annonse nr: 3759377
1977
1977

Færøyene.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 3,50
3,5
Antall tilgjengelig: 12 stk.
Referanse nr/#Album. P. 7 nr 14& 15

Karakterer (4160)