127 270
335 383

Nk 96-98 + 101 1-3 + 12 øre posthorn 1909/19 **

Annonse nr: 3763135

Postfriske merker. Vannmerkestilling hhv 1, 3, 3, 4.

Vinnes flere objekter sendes disse samlet. Frakt er normalt porto + 1 kr. Gi beskjed straks etter at auksjonen er avsluttet eller som svar på epost fra meg om du ønsker å samle opp til neste auksjon. Objektene sendes vanligvis dagen etter at oppgjør er mottatt. Alle merker er hele og uten feil som tynnhet, rift, reparasjoner etc, forutsatt at ikke noe annet er opplyst eller fremgår av bildet. I motsatt fall gjelder 10 dagers returrett.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet16.01.2022 12:16:43
Sluttet24.01.2022 20:00:00
Annonse nr: 3763135
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3913)