125 817
86 605
109 712
350 851

RANDSFJORDBANEN 1934

Annonse nr: 3765805

Gratulasjonskort stemplet RANDSFJ.-BANENS POSTEXP:16 XI 34

Ubrukte/ikke postgåtte kort er lagt ut under Postkort > Norge > Stedskort > Oppland. Stedriktig stemplede kort er lagt ut under Frimerker > Brev og Hjemstedsfilateli  > Oppland

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet18.01.2022 00:56:18
Sluttet16.02.2022 19:48:00
Solgt forkr 9,00
9

Annonse vist37 ganger
RANDSFJORDBANEN 1934
Annonse nr: 3765805
Høyeste Budgiver Mikkel55 (2218)  Se budgivers karakterbok
Mikkel55kr 9,0016.02.2022 17:03:58
erpetrankr 7,0031.01.2022 12:13:19
Mikkel55kr 5,0028.01.2022 14:01:28
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1613)