126 317
86 019
105 687
337 764

TYSKE RIKET - RYDDELOT (510)

Annonse nr: 3769238

SE BILDE.....

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet20.01.2022 10:48:16
Sluttet30.01.2022 20:47:00

TYSKE RIKET - RYDDELOT (510)
Annonse nr: 3769238
Høyeste Budgiver Soggeberget (9603)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 10,0020.01.2022 12:23:12
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10722)