126 573
108 624
348 176

AFA : 261. 100mk. Mattlilla. (1922) **

Annonse nr: 3771428
1922
1922

Tyskland /Weimar R.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 4,00
4
Antall tilgjengelig: 7 stk.

Karakterer (4145)