124 971
86 601
110 000
352 499

FRA ODDA I HARDANGER K.Knudsen (1907) 3 II

Annonse nr: 3773443

Stemplet Bergen 1912, frimerke mangler.

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
9
Startet12.02.2022 19:05:22
Sluttet19.02.2022 19:05:22
Annonse nr: 3773443
Selger:  detomaso

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (4786)