124 971
86 601
110 000
352 499

Bergen. Aune M-4945-1

Annonse nr: 3773466

Postsendt kort, litt hjørneslitasje og mangler frimerke

Aune M-4945-1

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.02.2022 19:20:52
Sluttet19.02.2022 19:20:52
Bergen. Aune M-4945-1
Annonse nr: 3773466
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (9719)