125 123
86 601
110 062
352 710

SAMLING VEST-BERLIN 1948-1989 I SCHAUBEKK ALBUM.

Annonse nr: 3775272
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Velg bilde

GOD BEGYNNERSAMLING I PERIODEN 1948-89. BLANDET BÅDE STEMPLET,UBRUKT MED HENGSLE* POSTFRISK**

CA.650-60 FORSKJELLIGE+7 MINIARK+4 HEFTER.

INGEN SJELDENHETER.MERKER OPP TIL 50KR I VÆRDI.

Objektets tilstand
kr 132,00
Utropspriskr 300,00
300
Startet23.01.2022 17:19:27
Sluttet30.01.2022 21:50:00
Solgt forkr 450,00
450

Annonse vist47 ganger
Annonse nr: 3775272
Høyeste Budgiver Soggeberget (9638)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 450,00 (Autobud)30.01.2022 21:14:47
HighTower_2915kr 425,0030.01.2022 21:14:47
Soggebergetkr 350,00 (Autobud)27.01.2022 11:47:45
HighTower_2915kr 325,0027.01.2022 11:47:45
Soggebergetkr 300,0024.01.2022 16:42:42
Selger:  halvka67

Medlem siden: 02.03.2014
Sted: Notodden
Karakterer (23128)