127 070
86 000
105 757
338 381

64s i-bok med postfriske merker. Flere 100 merker. Se b

Annonse nr: 3780415
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

202726

64s i-bok med postfriske merker. Flere 100 merker. Se bilder for noen eksempler (noen få ubrukte)

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Salgspriskr 500,00
500
Annonse vist26 ganger
Referanse nr/#norstamps-shop
Annonse nr: 3780415
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Karakterer (10979)