120 732
74 469
188 427
606 619

Jugoslavia / Folklore kpl sats xx

Annonse nr: 3787532

Postfriskt

Förskottsbetalning till norskt bankkonto, svenskt bankkonto mm. Betalning inom 7 dagar om inte annat överenskommits.

Köp under 2-4 veckor kan samordnas. Porto/emb 1-50 gram 27 kr, 51-100 gram 40 kr osv.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00

Slutter09.10.2022 20:21:16
Annonse vist24 ganger

Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (22531)