103 078
161 545
519 290

T 276 3 ø - prima postfrisk

Annonse nr: 3897913

Ingen hengselrester, gummibakside i behold..

Se mine øvrige annonser, mange fine objekter. Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(76)

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00

Slutter29.08.2022 22:05:43
Annonse vist22 ganger
Referanse nr/#76 76

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)