102 436
132 937
426 859

AFA : 2201 - 04. Vinterspartakiade. (1977)**

Annonse nr: 3919363
1977
1977

Tsjekkoslovakia.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Referanse nr/#27b

Karakterer (4376)