101 491
429 443

Måbødalen ved Fossli H.Strand 22/60

Annonse nr: 3940371

Stemplet Drammen 1961, frimerke mangler.

Samler sammen og sender Mandag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet19.05.2022 20:50:22
Sluttet26.05.2022 20:50:22
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3940371
Selger:  detomaso

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (4928)