103 126
161 547
519 441

Norge Midnatsolen

Annonse nr: 3940560

Tidlig glanset farge småformatkort uten krakelering, men med en moderat vifteformet bølgedannelse i glansingen. Ca 1915? Utvilsomt motiv fra Nordkapplatået, men uten tekst bortsett fra: "No 110. Eneret J.H.K.A./S." (= J.H. Kuenholt A.S.)

Postgåtte kort er lagt ut under Frimerker > Finnmark Brev og hjemstedfilateli

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet05.06.2022 20:05:47
Sluttet06.07.2022 20:05:47
Norge Midnatsolen
Annonse nr: 3940560
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1933)