103 059
65 723
161 553
519 524

HELLEFJORD 1988

Annonse nr: 3940573

Småformatkonvolutt med NK 1027 stemplet HELLEFJORD 15-2-88. (Stempel i bruk fra 1986 til nedlagt 1988.)

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet05.06.2022 20:05:50
Sluttet06.07.2022 20:05:50
Solgt forkr 5,00

Annonse vist27 ganger
HELLEFJORD 1988
Annonse nr: 3940573
Høyeste Budgiver fdy (2224)  Se budgivers karakterbok
fdykr 5,0026.06.2022 09:24:42
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1933)