103 126
161 547
519 441

NORDKAPP 1930

Annonse nr: 3941832

Tysk (småformatkort "IM Lappenlager", Nr. 163. Verlag Georg Stilke, Hamburg", frankert med NK 179 og stemplet NORDKAPP 3 VI 30. Sendt til Vienne, Frankrike. Kvalitetsanmerkning: En udefinerbar skade (fukt?) har resultert i et matt, vertikalt felt t. h. på billedsiden.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet05.06.2022 20:00:09
Sluttet06.07.2022 20:00:09
NORDKAPP 1930
Annonse nr: 3941832
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1933)