103 265
91 604
132 042
424 771

NK322-324 postfrisk, komplett serie Krigsforlis

Annonse nr: 3945789

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 34,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00

Slutter26.06.2022 18:05:22

Karakterer (9417)