101 528
57 274
135 982
437 354

NK 1376-1379 st. ALTA MUSEUM 19.11.99

Annonse nr: 3946388

C5-konvolutt med NK 1376, 1377, 1378 og 1379 stemplet ALTA MUSEUM  utgivelsesdagen 19.11.99.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet08.05.2022 16:00:00
Sluttet08.06.2022 20:00:00
Solgt forkr 17,50
17,5

Annonse vist33 ganger
Annonse nr: 3946388
Høyeste Budgiver Brother68 (2107)  Se budgivers karakterbok
Brother68kr 17,50 (Autobud)29.05.2022 11:22:35
totto39kr 15,5029.05.2022 11:22:35
Brother68kr 12,00 (Autobud)26.05.2022 17:12:40
totto39kr 10,0026.05.2022 17:12:40
Brother68kr 5,0026.05.2022 06:15:35
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1838)