100 595
57 329
136 922
439 798

P-3c .**. 10 øre Centraltrykkeriet brunrød i postfrisk

Annonse nr: 3947354

219133

P-3c .**. 10 øre Centraltrykkeriet brunrød i postfrisk 4-blokk. Sjelden blokk.

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 10 000,00
10000
Startet02.05.2022 15:58:57
Sluttet01.06.2022 20:25:00
Solgt forkr 11 250,00
11250

Annonse vist117 ganger
Referanse nr/#katalog002
Annonse nr: 3947354
Høyeste Budgiver samlertorget (739)  Se budgivers karakterbok
samlertorgetkr 11 250,0001.06.2022 20:19:18
Manhattankr 11 000,00 (Autobud)01.06.2022 20:19:01
samlertorgetkr 11 000,0001.06.2022 20:19:01
Manhattankr 10 750,00 (Autobud)01.06.2022 20:18:42
samlertorgetkr 10 500,0001.06.2022 20:18:42
Manhattankr 10 250,0030.05.2022 16:56:20
samlertorgetkr 10 000,0030.05.2022 12:32:46
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Karakterer (11301)