100 562
57 333
136 881
439 601

NK T18 postfrisk, 60 øre Offentlig sak II

Annonse nr: 3947607

Prima postfriskt merke med prikkfri tagging og lim. God sentrering. Katalogpris kr. 600,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
200

Slutter11.07.2022 18:35:54

Karakterer (9422)