125 180
75 217
190 157
611 538

NK 229-232 Kronemerker Løve postfrisk XX 4 bl

Annonse nr: 3947816

Prima postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 685,00
685

Karakterer (2043)