102 627
133 148
427 233

AFA : 1111. Leonardo da Vinci minneutgave. (1952)**

Annonse nr: 3948055
1952
1952

Tyskland/VestTyskland.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 6,00
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 235

Karakterer (4376)