102 627
133 148
427 233

AFA : 830. Heltemindedagen. (1943) **

Annonse nr: 3948056
1943
1943

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 6,00
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 233

Karakterer (4376)