102 627
133 148
427 233

AFA : 1115. Nürnberg Nationalmuseum. (1952)**

Annonse nr: 3948057
1952
1952

Tyskland /VestTyskland.

Postfrisk.

AFA katalog pris = 140,-.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00

Slutter27.06.2022 22:42:51
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 240

Karakterer (4376)