102 246
56 607
135 219
434 322

T-14 .**. Postfrisk

Annonse nr: 3948319

212991 T-14 .**. Postfrisk

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Salgspriskr 375,00
375
Referanse nr/#norstamps-shop
T-14 .**. Postfrisk
Annonse nr: 3948319
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Karakterer (11279)