102 436
132 937
426 859

AFA : 897/98. "Tysk Gullsmedkunst". (1944)**

Annonse nr: 3948373
1944
1944

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

2stk 4 - Blokker.

Objektets tilstand
Salgspriskr 24,00
24

Karakterer (4376)