102 627
133 148
427 233

AFA : 895/96. "Wien Derby" (1944) **

Annonse nr: 3949549
1944
1944

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

2stk.4 - Blokker.

Objektets tilstand
Salgspriskr 35,00
35

Karakterer (4376)