102 627
133 148
427 233

AFA : 593. "NSDAP Jubileum". (1935)**

Annonse nr: 3949568
1935
1935

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 15,00
Annonse vist18 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 236

Karakterer (4376)