102 753
56 476
134 222
431 406

Hammerfest 1933

Annonse nr: 3950666

Småformatkort " 9 Eneret Mittet & Co. Hammerfesst." frankert med NK 143 og stemplet NORDLANDS POSTEKSP. R 22 VII 33. Sendt til Vaxholm. Relativt svak rest etter ett eller annet som har vært klebet over kortets frimerkedel på tvers. Billedsiden plettfri.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00

Slutter07.07.2022 20:05:31
Bud nåkr 15,00

Annonse vist18 ganger

Høyeste Budgiver oyla (72)  Se budgivers karakterbok
oylakr 15,0029.06.2022 13:31:48
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1801)