102 139
133 212
427 412

AFA : 1010. (1962) **

Annonse nr: 3950719
1962
1962

Østerrike.

Postfrisk.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00

Slutter28.06.2022 20:05:28
Referanse nr/#70a

Karakterer (4376)