102 753
56 476
134 222
431 406

ETIOPIA 1957/58; 2 luftpostseriar **

Annonse nr: 3954050

Prima postfriske seriar

Betalingsfrist: ei uke. 'Oppsamling' etter avtale. ...Nå også med VIPPS som betalings- alternativ, tlf 90952856
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet07.05.2022 07:49:53
Sluttet17.05.2022 07:48:00
Solgt forkr 33,00
33

Annonse nr: 3954050
Høyeste Budgiver peder48 (6662)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 33,0017.05.2022 01:06:27
VAMPIREkr 30,0008.05.2022 10:51:39
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (34169)