101 491
429 443

ETIOPIA 1958/60; 2 luftpostseriar + Flyktningeåret **

Annonse nr: 3954051

Prima postfriske seriar

Betalingsfrist: ei uke. 'Oppsamling' etter avtale. ...Nå også med VIPPS som betalings- alternativ, tlf 90952856
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet07.05.2022 07:52:27
Sluttet17.05.2022 07:49:00
Solgt forkr 33,00
33

Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 3954051
Høyeste Budgiver peder48 (6650)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 33,0017.05.2022 01:06:00
VAMPIREkr 30,0008.05.2022 10:51:20
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (34122)