102 101
91 746
133 822
430 165

Nk 1785-87 **

Annonse nr: 3954674

Prima postfrisk, god verdi

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet07.05.2022 17:22:00
Sluttet16.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 22,00
22

Annonse vist15 ganger
Nk 1785-87 **
Annonse nr: 3954674
Høyeste Budgiver Mangoman4 (18577)  Se budgivers karakterbok
Mangoman4kr 22,0016.05.2022 13:55:09
Leif H.kr 21,00 (Autobud)16.05.2022 13:55:09
Leif H.kr 18,0015.05.2022 12:08:34
solheim9kr 16,00 (Autobud)14.05.2022 12:00:11
Leif H.kr 16,0014.05.2022 12:00:11
solheim9kr 13,0013.05.2022 00:44:45
Leif H.kr 11,00 (Autobud)13.05.2022 00:44:45
Leif H.kr 7,0011.05.2022 22:41:06
Mangoman4kr 5,0008.05.2022 13:04:03

Karakterer (4626)