101 997
91 746
133 873
430 253

Nk 1295-05 **

Annonse nr: 3954676

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet07.05.2022 17:22:00
Sluttet16.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 16,00
16

Nk 1295-05 **
Annonse nr: 3954676
Høyeste Budgiver gunnm01 (15360)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 16,00 (Autobud)14.05.2022 01:07:48
solheim9kr 15,0014.05.2022 01:07:48
gunnm01kr 13,0013.05.2022 09:02:23
solheim9kr 12,00 (Autobud)13.05.2022 09:02:23
solheim9kr 11,0013.05.2022 00:43:47
gunnm01kr 10,00 (Autobud)13.05.2022 00:43:47
gunnm01kr 5,0009.05.2022 22:24:15

Karakterer (4626)