102 101
91 746
133 822
430 165

Blokk 28 **

Annonse nr: 3954680

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet07.05.2022 17:22:00
Sluttet16.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 15,00

Blokk 28 **
Annonse nr: 3954680
Høyeste Budgiver solheim9 (18320)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 15,0015.05.2022 21:35:42
temkr 14,00 (Autobud)15.05.2022 21:35:42
temkr 12,0013.05.2022 09:16:27
solheim9kr 10,00 (Autobud)13.05.2022 09:16:27
solheim9kr 6,0013.05.2022 00:39:48
Leif H.kr 5,00 (Autobud)13.05.2022 00:39:48
Leif H.kr 4,0012.05.2022 13:57:49
Mangoman4kr 2,0008.05.2022 13:11:29

Karakterer (4626)