102 101
91 746
133 822
430 165

Nk 1566-68 **

Annonse nr: 3954681

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet07.05.2022 17:22:00
Sluttet16.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 26,00
26

Nk 1566-68 **
Annonse nr: 3954681
Høyeste Budgiver solheim9 (18320)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 26,00 (Autobud)14.05.2022 12:00:51
Leif H.kr 26,0014.05.2022 12:00:51
solheim9kr 24,00 (Autobud)13.05.2022 09:16:08
temkr 22,0013.05.2022 09:16:08
solheim9kr 14,0013.05.2022 00:39:25
Leif H.kr 12,0011.05.2022 22:39:59
Marbellakr 10,0008.05.2022 21:55:44

Karakterer (4626)