101 428
429 425

Madagaskar 1969 "Paintings by Madagascan Artists"

Annonse nr: 3956615

Postfrisk serie Madagaskar 1969 "Airmail - Paintings by Madagascan Artists".

Se scan for detaljer!

Jeg samsender hvis du får tilslaget på flere av auksjonene mine, slik at du sparer noen kroner i porto. Se derfor også gjerne på det andre jeg har liggende til salgs :)

Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 10,00

Slutter03.07.2022 20:06:00

Selger:  bjrl

Medlem siden: 01.09.2002
Karakterer (123)