100 198
57 311
136 668
438 805

Madagaskar 1960 "Butterflies and Agricultural Products"

Annonse nr: 3956617

To postfriske merker fra serien "Butterflies and Agricultural Products" Madagaskar 1960.

Se scan for detaljer!

Jeg samsender hvis du får tilslaget på flere av auksjonene mine, slik at du sparer noen kroner i porto. Se derfor også gjerne på det andre jeg har liggende til salgs :)

Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 10,00

Slutter10.07.2022 20:06:29

Selger:  bjrl

Medlem siden: 01.09.2002
Karakterer (123)