101 776
91 746
133 977
430 477

Oppkravsfølgebrev stemplet Hamar 18.6-54. Ring på baksi

Annonse nr: 3957025

Beskjeden slitasje

Porto inntil 350 gram og under 2 cm. 20,-

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg vet oppsamling er ønsket

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet10.05.2022 07:00:00
Sluttet16.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 105,00
105

Annonse vist33 ganger
Annonse nr: 3957025
Høyeste Budgiver tiltus (1908)  Se budgivers karakterbok
tiltuskr 105,0015.05.2022 12:51:17
Kaatorpkr 100,00 (Autobud)15.05.2022 12:51:17
Kaatorpkr 70,0014.05.2022 06:21:42
Essi63kr 65,00 (Autobud)14.05.2022 06:21:42
Essi63kr 55,0014.05.2022 00:04:13
Kaatorpkr 50,00 (Autobud)14.05.2022 00:04:13
Kaatorpkr 47,00 (Autobud)10.05.2022 17:43:05
tiltuskr 44,0010.05.2022 17:43:05
Kaatorpkr 38,00 (Autobud)10.05.2022 17:19:35
albabarbakr 35,0010.05.2022 17:19:35
Kaatorpkr 21,0010.05.2022 16:22:35
albabarbakr 20,00 (Autobud)10.05.2022 16:22:35
albabarbakr 5,0010.05.2022 14:46:32
Selger:  smv3b

Karakterer (56374)