101 997
91 746
133 873
430 253

Kort stemplet Rena 21.4.64/Steinvik 4.5.64

Annonse nr: 3957057

Beskjeden slitasje

Porto inntil 350 gram og under 2 cm. 20,-

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg vet oppsamling er ønsket

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet10.05.2022 07:00:00
Sluttet16.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 34,00
34

Annonse nr: 3957057
Høyeste Budgiver malamut (4661)  Se budgivers karakterbok
malamutkr 34,0015.05.2022 19:47:53
tiltuskr 33,00 (Autobud)15.05.2022 19:47:53
tiltuskr 28,00 (Autobud)15.05.2022 19:47:39
malamutkr 25,0015.05.2022 19:47:39
tiltuskr 7,0015.05.2022 13:05:16
malamutkr 5,0010.05.2022 11:36:46
Selger:  smv3b

Karakterer (56374)