104 573
91 579
131 388
423 336

NK 119, 7 ø posthorn 4 blokk XX

Annonse nr: 3957122

Prima postfrisk 4 blokk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 24,00
24

Karakterer (1841)